Fotokeramika

Fotokeramiku zhotovujeme na bílý italský porcelán a pro přípisy na starší rozměrovou řadu porcelánu (není tak bílá). Vypalujeme ji na co nejvyšší teplotu přesto, že ji musíme pálit vícekrát (pokud má zlatou linku). Proto má naše fotokeramika vysoký lesk a větší odolnost vůči povětrnostním vlivům. Zvláštní péči věnujeme pleťovým barvám tak, aby barevné fotografie vypadaly přirozeně. Rozložení šedé stupnice v procesu výroby pravidelně kalibrujeme. Na přání zhotovujeme i další tvary a rozměry, které jsou na evropském trhu ale pro jejich rozmanitost je nevedeme skladem.

Ovál hladký, barevné provedení se zlatou linkou         Bohemia ovál, barevné provedení, dvě zlaté linky          Obdélník barevné provedení, 5 mm bílý okraj          Srdce rovné hnědobílé provedení, dvojfoto z jedné fotografie

Stojánek barevné provedení bez linky

Pro přilepení fotokeramiky Vám doporučujeme použít kvalitní silikonové lepidlo v kartuších. Lepidlo se nanáší spirálovitě od středu porcelánu směrem k vnějšímu okraji s ukončením ve spodní části (kondenzát může odtéci, dešťová voda dovnitř nemůže). Pro mramor je nutné použít neutrální lepidlo (kyselé leptá mramor)